Autor:

Mariusz Szewczyk

Utworzono:

05.04.2017

MLKS Józefovia II - KS Konstancin 2:3 Takim o to wynikiem rozpoczęliśmy zmagania w lidze na wiosnę. Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę na boisku.Zawodnicy walczyli o każdą piłkę pokazując jak bardzo są zmotywowani na ten pojedynek.Raz za razem atakowaliśmy bramkę przeciwnika, będąc blisko zdobycia bramki, Świetne okazje parokrotnie marnowali nasi napastnicy, nie potrafiąc wykorzystać 100% sytuacji, Niestety w końcówce pierwszej połowy to gospodarze wyszli na prowadzenie, oddającpraktycznie pierwszy celny strzał na naszą bramkę.Drugą połowa także wyglądała z naszej strony bardzo dobrze co w końcu przyniosło efekt w postaci dwóch bramek, Dominika oraz Ciesiela. Niestety nasza radość trwała bardzo krótko, ponieważ po naszym błędzie Józefovia doprowadziła do wyrównania. Kolejne minuty to nasze dalsze ataki i czerwona kartka w samej końcówce meczu dla zawodnika gospodarzy. W ostatnich minutach ,wprowadzony wcześniej Piórko, dopadł do wybitej piłki z pola karnego i z około 35 metrów posłał piłkę w samo okienko bramki gospodarzy. Piękny strzał który dał nam pierwsze 3 punkty na wiosnę. BRAWO DRUŻYNA!!! Skład: Borowski- Topolnicki, Kazubski M., Kwiecień, Reguleński- Bieńko, Bogdan, Szewczyk, Ciesielski, Rawski- Kazubski B.-Wnorowski, Żukowski, Piórkowski, Szeligowski, Bartnik