Przełamanie z Gromem

W 7 kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z Gromem Warszawa.

Odnieśliśmy zwycięstwo 6-1.

Mecz od początku był pod naszą kontrolą. W 15 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Kombinacyjną akcje celnym strzałem zakończył Bartosz Kazubski. W 20 minucie na 2-0 podwyższył Kamil Bieńko. W 22 minucie było już 3-0, na listę strzelców ponownie wpisał się Bartosz Kazubski. Po 3 bramce przyszedł moment dekoncentracji i rozluźnienia. Gospodarze rozpoczęli grę od środka i od razu zdobyli bramkę, po strzale z dystansu. Do przerwy było 3-1 dla nas.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, to my dalej atakowaliśmy a Drom próbował kontratakować. W 42 minucie sytuacje sam na sam wykorzystał Mateusz Kwiecień. W 65 minucie z rzutu karnego bramkarza Gromu pokonał Kacper Ciesielski. Ten sam zawodnik w 69 minucie meczu ustalił wynik spotkania na 6-1 dla nas.

Cieszy zwycięstwo, jednak gdybyśmy mieli lepszą skuteczność wynik mógłby być dużo wyższy.

W następnej kolejce czeka nas prawdziwy sprawdzian. Zmierzymy się na wyjeździe z liderem - Józefovią II Józefów.