3 punkty z UKS Łady

W rozegranym meczu 3 kolejki pokonaliśmy na wyjeździe zespół UKS Łady 2-0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Ciesielski i Mateusz Kwiecień.

Od początku meczu widać było naszą przewagę. Byliśmy więcej przy piłce i jako pierwsi stworzyliśmy sobie sytuacje do zdobycie bramki. W 18 minucie meczu po rozegraniu akcji w dobrej sytuacji znalazł się Kuba Rawski, jednak piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką bramki UKS-u. W odpowiedzi w 22 minucie gospodarze egzekwowali rzut wolny z 35 metrów. Groźny strzał oddał Kacper Smalski, a piłka po jego strzela spadła na górną część siatki. Najlepszą okazje do zdobycia bramki mieliśmy w 31 minucie. Mateusz Kwiecień wyszedł sam na sam z bramkarzem gości - Alanem Dereckim, niestety za mocno wypuścił sobie piłkę i Derecki przytomnym wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Na początku drugiej połowy zespół UKS Łady miał dobrą sytuacje do zdobycia bramki. Po rzucie rożnym napastnik z Ład oddał strzał na naszą bramkę, Olek Borowski był jednak na posterunku. W 40 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Kacper Ciesielski przedryblował 3 rywali i oddał strzał z około 20 metrów, po którym piłka znalazła drogę do bramki. W 46 minucie było już 2-0. Kuba Rawski zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej i Mateuszowi Kwietniowi pozostało tylko dostawić nogę i skierować piłkę do pustej bramki. W końcówce mieliśmy jeszcze dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki, niestety zostały zmarnowane przez Kubę Piórkowskiego i Kacpra Ciesielskiego.

Cieszy waleczna postawa naszego zespołu. Teraz czeka nas bardzo ciężki, derbowy pojedynek ze Spartą Jazgarzew, która w tabeli plasuje się tuż za nami. Mecz ze Spartą odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 na stadionie w Oborach.