Porażka w Józefowie

W 8 kolejce przegraliśmy na wyjeździe z Józefovią II Józefów 2-6.

Na ten mecz drużyna Józefovii II została wsparta przez 7 zawodników z kadry pierwszego zespołu występującego na co dzień w Mazowieckiej Ekstralidze Juniorów Młodszych.

Widać to było od pierwszego gwizdka meczu. Józefovia miała przewagę od samego początku spotkania. Co chwilę gospodarze zagrażali naszej bramce. Fantastycznie w bramce spisywał się Olek Borowski, który mimo puszczenia 6 bramek był w naszym zespole najlepszym zawodnikiem. W wielu sytuacjach dopisywało nam szczęście, albo bronił nasz bramkarz, ale praktycznie wszystkie bramki traciliśmy po naszych niewymuszonych błędach lub stracie piłki tuż przed polem karnym. Do przerwy przeprowadziliśmy tylko jedną składną akcje, po szybkim kontrataku Kacper Ciesielski został wycięty w polu karnym przez jednego z obrońców gości i sędzie wskazał na jedenasty metr. Karnego w 25 minucie wykorzystał faulowany Kacper Ciesielski. Gospodarze zdobywali bramki w 5, 33 i 37 minucie. Do przerwy przegrywaliśmy 1-3.

W 51 i 57 minucie gospodarze zdobyli kolejne bramki. Mecz wyrównał się dopiero od około 60 minuty kiedy trener gospodarzy zdjął praktycznie wszystkich zawodników, którzy zeszli na mecz z pierwszej drużyny. W 71 minucie dostaliśmy prezent od bramkarze Józefovii, który wypuścił piłkę z rąk na 11 metrze i Kuba Rawski posłał ją do pustej bramki. W 74 minucie gospodarze zdobyli 6 bramkę i mecz zakończył się wynikiem 6-2/