Porażka z Ładami

W rozegranym w sobotę meczu 8 kolejki ulegliśmy na własnym boisku drużynie UKS Łady 0-3.

Pierwsza połowa nie zwiastowała takiego wyniku. Ta część gry była bardzo wyrównana, mieliśmy dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale goście skutecznie się bronili i groźnie kontratakowali. Pierwsi groźną okazje stworzyli zawodnicy z Ład. W 13 minucie Olek Borowski wybronił strzał napastnika z Ład. My groźną okazję stworzyliśmy dopiero w 30 minucie. Kacper Ciesielski przedryblował kilku rywali i znalazł się w znakomitej sytuacji. Zamiast podawać do Kuby Piórkowskiego, który miał przed sobą pustą bramkę Kacper zdecydował się na strzał, który obronił bramkarz z Ład i po którym Kacper doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.

Druga połowa to przewaga UKS Łady. Już na samym jej początku Olek Borowski wybronił sytuacje sam na sam. W 55 minucie goście wyszli na prowadzenie. Alan Derecki oddał strzał na naszą bramkę, Olek Borowski obronił to uderzenie jednak wobec dobitki był już bezradny. Na 59 minucie było już 0-2. Udanym strzałem z dystansu popisał Się Kacper Smalski. W 65 minucie mieliśmy 0-3, naszego bramkarza ponownie pokonał Alan Derecki. W końcówce mieliśmy okazję na zdobycie gola, po uderzeniu z dystansu w poprzeczkę trafił Mateusz Kwiecień.

Przegraliśmy wysoko. Niestety do tego meczu przystąpiliśmy osłabieni - w meczu nie mogli zagrać Kamil Bieńko, Bartosz Kazubski, Jan Szugajew, Patryk Szeligowski, Michał Kazubski a kontuzji w 30 minucie meczu nabawił się Kacper Ciesielski.