Remis w Jazgarzewie

W meczu 5 kolejki zremisowaliśmy na wyjeździe ze Spartą Jazgarzew 2-2.

Początek meczu należał do miejscowych. W 7 minucie straciliśmy pierwszą bramkę. Strzał z linii pola karnego zawodnika Sparty znalazł drogę do bramki. Po stracie bramki z każdą minutą graliśmy coraz lepiej. W 17 minucie wyrównaliśmy. Kacper Ciesielski oddał z pozoru niegroźny strzał z 20 metrów. Piłka zmierzała w środek bramki prosto w ręce bramkarza, tuż przed bramkarzem podbiła się na nierówności i wpadła do siatki. W 35 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Kacper Ciesielski przedryblował 4 rywali i zdobył drugą bramkę.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Mecz był dalej bardzo wyrównany. W 57 minucie mieliśmy piłkę meczową. Bartosz Kazubski stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i strzelił prosto w niego. Chwilę później gospodarze po rzucie rożnym zdobyli wyrównującą bramkę. W 66 minucie Sparta miała świetną sytuacje, ale piłka po strzale z 5 metrów napastnika gospodarzy poszybowała wysoko nad bramką.

Zdobyliśmy pierwszy punkt w tej rundzie. Teraz w najbliższą środę o godzinie 16:00 zagramy u siebie z Mazurem Karczew.