Udany rewanż ze Spartą

W rozegranym w niedzielny wieczór meczu sparingowym pokonaliśmy Spartę Jazgarzew 5-0.

Piłka młodzieżowa na tym etapie wiekowym jest nieprzewidywalna. Wiele zależy od dyspozycji dnia. Tydzień temu ulegliśmy temu samemu zespołowi 1-4, minęło zaledwie 7 dni i wygraliśmy 5-0.

W pierwszej połowie całkowicie zdominowaliśmy rywala, do przerwy prowadziliśmy 4-0. Po dwie bramki zdobyli Mateusz Kwiecień i Kacper Ciesielski. Wynik mógłby być dużo wyższy jednak nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji.

W drugiej połowie trener Sparty wystawił zupełnie inną 11-stkę. Drugą połowę wygraliśmy 1-0, a bramkę dla nas zdobył Mateusz Kwiecień. Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale i tak mieliśmy przewagę. Oby tak samo było w lidze.

Do ligi już niecałe 2 tygodnie. W Wielki Czwartek o godzinie 13:00 rozegramy ostatni sparing. Naszym rywalem będzie Nadstal. Mecz zostanie rozegrany na naturalnym boisku w Krzakach Czaplinkowskich.