Zwycięstwo na zakończenie

W ostatniej ligowej kolejce naszym przeciwnikiem był zespół KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Rywale plasowali się na ostatnim miejscu w tabeli, my zaś potrzebowaliśmy jakiekolwiek zdobyczy punktowej do tego by zająć drugie miejsce. Nasze ostatnie cztery mecze nie napawały optymizmem (tylko jeden zdobyty punkt), do tego liczne braki kadrowe oraz wakacyjna pogoda nie zapowiadały tego co zobaczyli kibice. Mimo tych wszystkich nieprzychylności, chłopcy wyszli z ogromnym zaangażowaniem co pozwoliło na wysokie i okazałe zwycięstwo 5:1. Już od pierwszych minut nasi zawodnicy świetnie weszli w mecz, byli bardzo aktywni, waleczni i nieustępliwi. To przyniosło szybko strzelone trzy bramki w wykonaniu Bartosza Kazubskiego (dwie) i Kamila Bieńko. Niestety, zbytnia pewność siebie i lekkie rozluźnienie spowodowane wysokim prowadzeniem przyniosło kilka sytuacji dla graczy gości. Jedną z nich wykorzystali tuż przed przerwą co oznaczało że do przerwy schodziliśmy z wynikiem 3:1.

Druga połowa to już dominacja i spokojne prowadzenie gry przez naszych chłopaków. Bramki dołożyli Mateusz Kwiecień i Kamil Bieńko ustalając końcowy rezultat na 5:1. Gra naszych zawodników w tym meczu mogła się podobać. Chłopcy wykazali się sporą wolą walki i determinacją. Pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem ,który jeżeli ma swój dzień,potrafi świetnie operować piłką w środku pola i stwarzać zagrożenie zarówno ze środkowego jak i bocznych sektorów boiska. Tym wynikiem na pewno chłopcy wlali wiele radości w serca rodziców, którzy byli z nami na każdym meczu, przez cały sezon, zarówno na dobre i na złe. Liczymy na równie duże wsparcie w przyszłym sezonie!

Ostatecznie ligę kończymy na drugim miejscu w tabeli, na pewno lekki niedosyt pozostał bo śmiało mogliśmy pokusić się o pierwszą lokatę jednakże miniony sezon to dla nas kolejna lekcja i doświadczenie, które wykorzystamy już niedługo i znów staniemy do walki o najwyższe cele. Dziękujemy wszystkim kibicom za doping w minionym sezonie! Do zobaczenia w sierpniu!